MON-POL - PIERWSZA DRUŻYNA KOSZYKÓWKI W PŁOCKU

Wygrana z Uniwersytetem

Konsekwentna i twarda gra w obronie okazała się kluczem do odniesienia pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie

Wicelider ograny

Po bardzo dobrej grze w drugiej połowie płockie koszykarki pokonały na własnym parkiecie zespół SMS PZKosz Łomianki

Przegrana z Polonią

Zabrakło czasu na osiągnięcie korzystnego wyniku w meczu z Polonią Warszawa

Wygrana z Gdańskiem

Po zaciętym meczu nasze koszykarki pokonały zespół AZS Uniwersytet Gdański

BYDGOSZCZ POKONANA

Płocczanki po bardzo zaciętym meczu pokonały na własnym parkiecie zespół BATON Basket 25 Bydgoszcz odnosząc tym samym drugie z rzędu ligowe zwycięstwo.

CZARNA SERIA PRZERWANA

Po serii kilku porażek płocczankom w końcu udało się zdobyć cenne dwa punkty. Nasze zawodniczki pokonały na wyjeździe zespół AZS Uniwersytet Gdański 69:49.

PRZEGRANA W GDYNI

Słaba druga połowa w wykonaniu płocczanek spowodowała kolejną porażkę. Tym razem na wyjeździe przegraliśmy z GTK Gdynia 74:53.

KOLEJNA PRZEGRANA

Niestety nie udało się sprawić niespodzianki w meczu VIII kolejki I Ligi. Płocczanki tym razem musiały uznać wyższość akademiczkom z Warszawy.

PRZEGRANA PO WALCE

W meczu VII kolejki I Ligi Kobiet nasze koszykarki rozgrywały mecz na wyjeździe z zespołem AZS UMCS Lublin. Niestety przespana przez płocczanki druga kwarta była kluczem do zwycięstwa gospodyń 59:48.

LIDERDKI ZA MOCNE

W miniony weekend naszym koszykarkom przyszło mierzyć się z liderkami tabeli MKK Siedlce. Zespół, który jest głównym kandydatem do awansu nie dał szans płocczankom pewnie wygrywając 99:45.

BUDMAT – NOWYM SPONSOREM

Sport to dziedzina, w której każdy znajdzie swoje miejsce i swoją dyscyplinę. Również Firma BUDMAT, która dotychczas dzięki sponsoringowi driftingowej drużyny „BUDMAT Auto RB Team” koncentrowała swoje działania głównie na motoryzacji postanowiła rozszerzyć zakres swojej obecności w sporcie.